۳۰ نشانه که به شما می‌گویند در آینده فرد بسیار موفقی خواهید شد (قسمت دوم)

در قسمت اول، ۱۰ نشانه‌ی اولی که موفقیت شما را در آینده پیش‌بینی می‌کنند را آوردیم، حال به ادامه‌ی مطلب می‌پردازیم:

۱۱٫ شما بدون هیچ حد و مرزی عشق می‌ورزید.

شما دوست دارید که به دیگران ببخشید و این علاقه برای شما بدون حد و مرز است. شما می‌دانید که عشق بی‌حد و مرز، کلید دستیابی به شادی حقیقی است. شما خوشحال‌ترین فرد روی زمین هستید؛ وقتی که کسانی که دوستشان دارید، خوشحال هستند.

۱۲٫ شما مسئولیت‎های مختلف را می‌پذیرید و دیگران را سرزنش نمی‎‌کنید.

شما آگاهید که سرزنش کردن دیگران به این معنی است که شما به درستی کنترل کار خود را در دست ندارید؛ بنابراین به جای سرزنش کردن دیگران، کنترل کار خود را در دست گرفته و مسئولیت آن را تمام و کمال به عهده می‌گیرید.

۱۳٫ شما عاشق یادگرفتن چیزهای تازه هستید.

یادگیری همیشه یکی از اولین اولویت‌های شماست. شما می‌دانید که کسب اطلاعات لازم به طور مداوم برای به‌روز بودن در جامعه‌ی امروز ضروری است، پس هیچ‌گاه در مورد اتفاقاتی که در اطراف شما می‌افتد، ناآگاه نیستید.

۱۴٫ شما نسبت به دیگران کنجکاو هستید.

شما دوست دارید که با دیگران آشنا بشوید، چرا که می‌دانید همواره از تجربیات افراد جدید می‌توان نکات جدیدی یادگرفت.

۱۵٫ شما همواره در پی بهتر شدن هستید.

شما همیشه به دنبال این هستید که در کاری که انجام می‎‌دهید بهتر شوید، پس همواره در پی فرصتی هستید تا در کارتان پیشرفت کرده و خود را ارتقا دهید.

۱۶٫ شما به راحتی از گذشته می‌گذرید.

شما می‌دانید که کندوکاو در گذشته بی‌فایده است. پس از آنچه که نمی‌توانید تغییر بدهید، به سادگی می‌گذرید و به فکر تغییر دادن چیزهایی هستید که توانایی تغییر آن را دارید.

۱۷٫ شما بی‌پروا هستید.

شما متوجه هستید که ترس یک انتخاب است، و شما نخواهید گذاشت تا ترس شما را پایین بکشاند. در عوض، شما انتخاب می‌کنید که قوی باشید و بر ترس‌هایتان با قدرت و مثبت‌نگری غلبه کنید.

۱۸٫ شما هرچیزی را که نمی‌دانید، می‌پرسید.

شما وقتی که از چیزی مطمئن نیستید سوال می‌پرسید و سوالتان را بدون حل رها نخواهید کرد. در عوض، از کسی که اطلاعات مورد نیاز را دارد سوال می‌کنید و یا خودتان اطلاعات مورد نیاز را جستجو می‌کنید.

۱۹٫ شما مسائل را با چشم‌اندازهای متفاوتی می‌بینید.

شما با استفاده از چشم‌اندازهای متفاوتی مسائل و مشکلات خود را حل می‌کنید. شما فقط از یک نظر، موضوع مورد نظر را ارزیابی نمی‌کنید، چراکه می‌دانید که برای حل هر مسئله و مشکلی نیاز است تا آن را از جهات مختلف بررسی کنید تا چشم‌انداز شفافی از موقعیت فعلی و موقعیت احتمالی آینده‌ی خود داشته باشید.

۲۰٫ شما به خوبی با دیگران کار می‌کنید.

شما عاشق کار کردن با دیگران بوده و بسیار همکار و همیار با آنان هستید. شما اهمیت حمایت به منظور دست‌یابی به اهداف بزرگ‌تر را، به خوبی درک می‌کنید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *