چطور از تمامی فرصت‌ها به نفع خودمان استفاده کنیم.

آیا می‌دانستید که زندگی کردن بر مبنای اقتصاد کاره‌ای و دنبال کردن اهداف کارآفرینانه در حقیقت قدرت زیادی به شما می‌دهد؟ سوال اینجاست که آیا شما از این قدرت به خوبی و نفع خودتان استفاده می‌کنید یا نه.

آیا شما به عنوان یک فریلنسر در حال افزایش پتانسیل درونی خود و کسب تجارب جدید برای سوق دادن خود به سمت جلو هستید؟ در مطلب اقتصادکاره‌ای این هفته می‌پردازیم به فرصت‌هایی که معمولا فریلنسرها از آن غافل می‌مانند درحالیکه می‌تواند به آن‌ها برای گسترش کسب و کار و نفوذشان کمک بسیاری کند.

 

هرکاری را یادبگیرید

کارآفرینی به این معنی است که ممکن است شما لازم داشته باشید تا کارهای زیادی را همزمان انجام دهید، برای مثال، ممکن است که شما مجبور باشید تا کارهای دفترداری، تبلیغات رسانه‌های اجتماعی و … را خودتان انجام دهید. در دنیای در حال رشد امروز، داشتن مهارت‌های پایه‌ی هر صنعت برای هر کارآفرینی لازم و ضروری است.

 

از ریسک کردن نترسید

در کارآفرینی محتاط بودن در جای خود لازم است اما اگر شما همواره از ریسک کردن سرباز زنید، ممکن است که خودتان را از پیشرفت کردن بازبدارید. توانایی ریسک کردن آزادی‌ای است که در شغل‌های سنتی وجود ندارد، اما قابلیتی است که کارآفرینان باید همواره در‌پی راهی برای منفعت بردن از آن باشند.

بزرگ فکر کنید

اگر شما بازاریابی خود را بر روی افراد خاص در جاهای خاص متمرکز متمرکز کرده اید، درحقیقت پتانسیل برند خود را محدود نموده‌اید. اینکه شما کسب‌وکار کوچکی دارید، دلیلی نمی‌شود برای اینکه کوچک فکر کنید و یا در اقتصاد جهانی امروز در محدوده‌ی کوچکی به بازاریابی بپردازید.

 

شما چه فرصت‌های خاص و غیرمنتظره‌ای را در کارآفرینی یافته اید؟ با ما در نظرات درمیان بگذارید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *